Echt voor Ridderkerk

Henri Koppes nieuwe adviseur aan bestuur

Op donderdag 9 november jongstleden heeft Henri Koppes te kennen gegeven als nieuwe adviseur aan het bestuur van Echt voor Partij te willen optreden. Daar zijn we binnen EvR natuurlijk heel erg blij mee!

Henri is één van de oprichters van onze partij en heeft in de beginjaren ook in de gemeenteraad gezeten voor onze partij. Later werd hij secretaris van de vereniging. Sinds het voorjaar van dit jaar is Henri erelid van onze vereniging.

Onlangs namen we afscheid van Albert van de Wege als adviseur aan het bestuur, dus was er een vacature ontstaan. Henri is voormalig rechercheur en heeft jaren bij de Politie Rotterdam gewerkt. Hij heeft hierdoor veel kennis op het gebied van veiligheid. Ook is Henri vanaf de oprichting al betrokken bij Buurtpreventie Drievliet-’t Zand. Wij wensen Henri en ons bestuur een prettige samenwerking toe.

Delen

Ga naar de inhoud