Echt voor Ridderkerk

EvR bestaat 10 jaar!

Zaterdag 10 juni 2023 bestaat Echt voor Ridderkerk exact TIEN jaar. We kunnen terugkijken op een leuke, maar soms ook woelige, tijd. Onze vereniging is gegroeid; heeft meer bekendheid gekregen en houdt zich naast politiek ook bezig met allerlei maatschappelijke onderwerpen. Onlangs hebben wij onder bewoners van de Spuistraat en Rijnsingel in Bolnes een onderzoek gehouden naar hun wensen en klachten met betrekking tot hun leefomgeving en woongenot. Zo ook op verzoek in de Hovystraat. Niet te vergeten het onderzoek naar woningen met schimmel dat maar niet goed wordt opgepakt door de verhuurder Wooncompas. Daarnaast organiseren wij gratis reanimatietrainingen, verzorgen muzikale optredens in de lokale zorgcentra, houden schoonmaakacties, organiseren een heuse Puzzel-Speurtocht voor kinderen van 6 t/m 12 jaar en delen wij pakketten (voedsel/kleding) uit aan mensen die het hard kunnen gebruiken. Kortom, EvR doet het! Voor jong en oud en een beter Ridderkerk!

Natuurlijk laten we dit heugelijke feit niet zomaar voorbij gaan. Vandaar dat alle leden verrast werden met een cupcake met EvR erop. Gewoon een kleine attentie aan de leden en later tijdens deze maand, tijdens de Zomerborrel, zullen we het nog eens ‘dunnetjes’ over doen. Op naar de volgende TIEN jaar!

Delen

Ga naar de inhoud