Echt voor Ridderkerk

EvR ruimt op

Ridderkerk – juli 2020

Op zaterdag 18 juli 2020 gingen de fractieleden Jim Kloos en Cora van Vliet samen met leden van Echt voor Ridderkerk verder met de actie die zij in februari waren gestart: Het opschonen van de buitenruimte in wijken van Ridderkerk.

Schoonmaken Kerksingel, ter hoogte van de Oudheidskamer

Daar waar wij in februari de Park & Ride aan de Rotterdamseweg schoonmaakten, werd in juli het centrum van Ridderkerk aangepakt. De Kerksingel werd als eerste meegenomen, om vervolgens via het voormalig ING kantoor, langs de Rabobank, de Bibliotheek, de HEMA en het Sint Jorisplein te lopen. Daarna werden de parkeerplekken aan de Ridderhof gedaan, om vervolgens achter de AH langs weer terug naar het winkelgedeelte aan de Jan Steenstraat en de Baljuwstraat te lopen.

Raadsleden Cora van Vliet en Jim Kloos maken Sint Jorisplein schoon

Ook dit keer werden de gekste dingen gevonden, maar vooral héél véél sigarettenpeuken. Kan dat nou niet wat minder?????

Op naar de volgende locatie. Kent u als inwoner een gebied dat extra aandacht verdient om schoon te worden gemaakt? Neem contact met ons op en ons team staat voor u klaar!

Delen

Ga naar de inhoud